Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się

Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się
Strona Główna/O Czasopiśmie

LIDERZY | ROZWÓJ | RELACJE

Misją „SMART Business” jest opowiedzenie Ci bardzo konkretnej historii…

 

Historii o liderach i o tym, jak stać się jednym z nich.

Historii o pieniądzach i o tym, jak je zarabiać oraz nimi zarządzać.

Historii o stylu życia nastawionym na rozwój i generowanie wartości.

Historii o budowaniu relacji zarówno z partnerami biznesowymi, jak i członkami własnego zespołu.

 

 

W „SMART Business” gromadzimy materiały o charakterze globalnym, koncentrując się na kluczowych dźwigniach, które kształtują przyszłość działalności biznesowej. Dzięki współpracy z renomowanymi autorytetami i zaprawionymi w boju praktykami biznesu dostarczamy unikalnych treści, które wykraczają poza aktualność, opisując najnowsze trendy zarządcze czy inwestycyjne, rozwiązania oparte na inteligentnych technologiach oraz prognozy dotyczące przyszłości poszczególnych branż.

 

 

„SMART Business” to nie tylko czasopismo, ale również społeczność profesjonalistów, którzy mają odwagę, aby kształtować przyszłość swoich organizacji, pewnie podejmując strategiczne decyzje w coraz bardziej turbulentnej społeczności. Edukujemy i zwiększamy świadomość menedżerską poprzez nowoczesne formaty cyfrowe, takie jak multimedialne artykuły, podcasty, webinary, sesje networkingowe czy konferencje w formule online oraz offline. Zależy nam na tym, aby większość opracowywanych przez nas treści pozostawała bezpłatna dla odbiorców.

 

 

CYFROWE TREŚCI DLA LUDZI BIZNESU

MAGAZYN „SMART BUSINESS”

Bezpłatny cyfrowy dwumiesięcznik biznesowy na Twoim komputerze, tablecie i telefonie. Merytoryczne, przekrojowe i wyselekcjonowane treści do czytania, słuchania oraz oglądania.


WEBINARY TEMATYCZNE ONLINE

Najlepsi eksperci przyglądający się różnym aspektom biznesu i odpowiadający na pytania odbiorców podczas tematycznych dyskusji w formule online.


NEWSLETTER „SMART BUSINESS”

Krótkie wiadomości z konkretnymi wskazówkami do natychmiastowego wdrożenia, w tematach takich, jak: automatyzowanie biznesu, negocjacje, inwestowanie, zarządzanie finansami.

WEŹ OD NAS TO, CZEGO POTRZEBUJESZ

Zainspiruj się!

Rośnij!

Poznawaj!

Bądź na bieżąco!

Zainspiruj się!

Opowieściami właścicieli firm, a zrozumiesz ich potknięcia oraz drogę do sukcesu.

Pomogą Ci w tym przeprowadzane przez nas wywiady z liderami polskiego i zagranicznego biznesu, strategami i geopolitykami.

 

*Pole obowiązkowe