Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się

Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się
Strona Główna/O Czasopiśmie/Zamów prenumeratę

Dostępne warianty

STAŁE DZIAŁY

ZARZĄDZANIE

AUTOMATYKA I ROBOTYKA

UTRZYMANIE RUCHU

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

LOGISTYKA

ZARZĄDZANIE

  • Lean Management, Kaizen, Kaikaku, Keiretsu, Kanban, TPM, Teoria Ograniczeń
  • planowanie produkcji, budowanie harmonogramu, współpraca na linii planowanie produkcji – dział sprzedaży
  • optymalizacja kosztów, inżynieria procesów oraz zapasów w toku outsourcingu procesów okołoprodukcyjnych, współpraca z partnerami zewnętrznymi
  • zarządzanie i kontrola jakości na liniach produkcyjnych – TQM
  • metodyka rozwiązywania problemów – Six Sigma
  • zarządzanie personelem – problemy z dostępnością wykwalifikowanych kadr, absencje w pracy, bezpieczeństwo pracowników oraz porady prawne
  • zarządzanie kapitałem ludzkim w dobie rynku pracownika
  • finansowanie inwestycji w rozwój parku maszynowego

Co zyskujesz dołączając do grona prenumeratorów?

Dostęp do informacji

W ciągu roku zapewniamy blisko 800 stron rzetelnych informacji, które są niezwykle przydatne w zarządzaniu Twoją firmą. Nasze publikacje są pisane przez sprawdzonych ekspertów i praktyków, którzy posiadają szeroki zakres wiedzy i doświadczenia.


Przewagę konkurencyjną

Informacje o planowanych zmianach przepisów, problemach i zagrożeniach czekających branżę, prognozach ekonomicznych i tendencjach rozwoju rynku produkcyjnego podajemy zawsze z dużym wyprzedzeniem.


Czas i pieniądze

Subskrypcja naszego wydawnictwa to najszybszy i najtańszy sposób, aby regularnie otrzymywać aktualne informacje bezpośrednio na Twoje biurko. Co dwa miesiące dostarczamy ponad 150 stron rzetelnych i wartościowych publikacji, jeszcze zanim dotrą do Twoich konkurentów.

Darmowa wysyłka

Posiadanie prenumeraty to świetny sposób na regularne otrzymywanie naszych aktualnych publikacji bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję, możemy zapewnić Ci, że wysyłka prenumeraty jest zawsze bezpłatna!


6 wydań w ciągu roku

„Production Manager” jest dwumiesięcznikiem, więc trafia do naszych prenumeratorów 6 razy w ciągu roku. Dodatkowo, osoby, które zdecydują się na wersję pakietową lub mobilną, otrzymają dostęp do wszystkich wydań archiwalnych.


Inspiracje w biznesie

Właśnie po to stworzyliśmy „Production Managera”, by stał się pomocnym i przydatnym narzędziem w codziennej pracy każdego menedżera, źródłem inspiracji pomocnym w kształtowaniu biznesowej rzeczywistości.

znajdziesz nas również w dystrybucji stacjonarnej

Zamów prenumeratę